Eficient,econom.
Este ceea ce aveam nevoie.
.
Raportul calitate/pret f bun
Pentru mine este perfect . Rport calitate / pret excelent .
Produsul este foarte bun, încălzește repede apa, am avut în trecut tot ariston dar de 100l, acesta ii de 80 sincer mi se pare mai bun ca cel de 100. Cel vechi încălzea destul de greu apa, acesta ii perfect pentru noi. Încă nu știu cât consuma la curent deocamdată îl folosesc doar pentru centrala pe lemne
produsul a ajuns spart in cutie , functional , dar carcasa sparta .
spart , este unic ...
cand platesti un produs de nou si ajunge spart dupa care nu primesti ajutor si ramai cu paguba ...
nu exista , cititi avantajele !
Produs de calitate și preț bun
produs ok
Centrala functioneaza defectuos. Intra in avarie la intervale neregulate.
Pretul
Nu este recunoscut de reprezentantii Ariston , pentru ca nu e achizitionat de la ei.